Kniha návštev

Dátum: 03.12.2013

Vložil: to je jedno

Titulok: P.S.

Pre istotu, aby to bolo jasne: Mam namysli vsetky tie pseudovdecke paskvily o mileku, vajciach...

Odpovedať

—————

Dátum: 13.12.2013

Vložil: Dana

Titulok: Re:P.S.

Dobrý deň
Viete ak by to s tým mliečkom, bolo tak v poriadku ako si myslíte neexistovalo by toľko ľudí naňho alergických či intolerantných, ak je niečo skutočne nezávadné a zdraviu prospešné tak s tým ľudský organizmus nemá problém...vezmite si, človek ktorý síce nedokáže spracovať mlieko ale inak je zdravý a netrpí žiadnou alergiou iného druhu, ba dokonca vie stráviť i mäso asi natom niečo bude, všimnite si fóra mamičiek ktorá z nich dáva svojmu dieťatu obyčajné nijak špeciálne neupravované mlieko??? skoro všetky minimalne konzumujú H.A. a už aj tých je málo stále špeciálnejšie a špeciálnejšie, to neni o internete chodte medzi ludi a pytajte sa či a aké mlieko konzumujú a prečo..ja som bola zarytý mliekoholik a mala som tráviace problémy, bolievalo ma brucho, vždy som bola silne zahlienená, každým rokom sa moja alergia rozširovala, brala som už vakcínu na každý druh alergie...až keď som postupne vyradovala mliečne produkty môj stav sa zlepšil....v 13tich rokoch-konečne som sa nadýchla nosom, pokožka-bez ekzému, dnes bez alergie bez problémov akéhokoľvek druhu, zdravá a šťastná ;)

Odpovedať

—————

Dátum: 03.12.2013

Vložil: to je jedno

Titulok: Smutne

Je to jeden zo smutnych "vedlajsich ucinkov" internetu, ze ponuka kazdemu moznost sirit taketo bludy... a vieceri tomu asi aj naletia.

Odpovedať

—————

Dátum: 13.12.2013

Vložil: Dana

Titulok: Re:Smutne

Snažme sa na veci pozerať bez predsudkov, bez skeptík, rozšírme si svoj obzor, čítajme, pýtajme sa ľudí a na ich skúsenosti, vyskúšajme na sebe a potom kritizujme ;)

Odpovedať

—————