Info o mne

 A kde?

No napr. v sekcii profil

Ďalej vás všetkých musím upozorniť, že stránka je ešte len v začiatkoch, vyžaduje si ešte množstvo úprav a doplňujúcich informácií, na ktorých budem pracovať v priebehu nasledujúcich dní, preto vás pekne žiadam o pochopenie a zotrvanie, teda z času na čas si stránku naklikávajte pre získanie aktuálnych informácií a noviniek :)

Tiež vás chcem pekne požiadať aby ste zavítali na stránku   : https://www.raba.sk/

Ľudové ceny produktov, najkrajšie sviečky, prírodné sviečky stearinové (ktoré vrelo odporúčam, mala som ich na vlastnej svadbe, jemná vôňa, odolné prievanu, nestekali skoro vôbec, skôr sa odparovali,veľmi dlho vydržia! kedže sú prírodné neprodukujú smog teda neznečisťujú nám vzduch a teda nám nehrozí žiadne priotrávenie ;) :P   )

KLIKAJTE a PREPOSIELAJTE svojím známým CmuQ :*

Ďakujem a srdečne vás u mňa na stránke Vítam


História projektu

V tejto časti môžete popísať históriu Vášho projektu a čo Vás viedlo k nápadu ho realizovať. Je vhodné sa taktiež zmieniť o dôležitých míllnikoch a poďakovať ľuďom, ktorí sa na projekte zúčastnili.


Naši užívatelia

Tu je vhodné popísať, kto sú Vaši cieľoví užívatelia a prečo je práve tento projekt pre nich dôležitý. Dôležité je Vašich návštevníkov taktiež motivovať, aby sa na tieto stránky pravidelne vracali.