Vitajte na mojom webe

 Všetkých chcem pekne privítať , osloviť a pozitívne ovplyvniť, každú návštevu si cením :) Ale musím vás upozorniť ! Snažte sa vydržať čítať dlhšie texty, lebo len tak sa dopracujeme k spoločnému pozitívnemu výsledku, na všetko treba istú chvíľku...

Na tejto stránke mienim zverejňovať, moje skúsenosti, vedomosti a postrehy zo života, alebo veci, záležitosti, či témy ktoré mňa zaujali, ktoré som si ako sa hovorí aj "na vlastnej koži vyskúšala", a ktoré ma nejako ovplyvnili

Táto kategoria je adresovaná všetkým ľuďom, ktorí navštívia tento web, mojím osobným pozvaním, alebo náhodou či na základe odporúčania známeho :)

a to s mojím dobrým úmyslom vás informovať, hlavne o výrobkoch prospešných vášmu zdraviu alebo zdraviu vašich známych o ktorých viete, žeby túto pomoc uvítali :)a tým zjednodušiť vám námahu a ušetriť čas pátraním a skúšaním ( žiaľ niekedy aj bezvýsledne) ktorým som si musela sama prejsť, avšak nie každý máme toľko času koľko nato potrebujeme....

NO a  tiež za pomoci iných článkov zdielaných mnou, sa môžme pokúsiť hľadať pravdu a koreň našich problémov vznikajúcich alebo množiacich sa na základe opakovaní tých istých naších chýb (ak už chceme byť k sebe úprimní :),

veľmi rada privítam akékoľvek komentáre ktoré by nás v týchto témach obohatili a pomohli nám všetkým, tiež budem rada ak sa podelíte o vlastné skúsenosti...

V  smere už spomínanom vyššie ponúkam poradenstvo na základe vlastných skúseností alebo skúseností mojich blízkych známych alebo ich známych... (pretože ani ja nemám zase všetky problémy či choroby sveta. Každý sme iný, a preto potrebujeme odlišnú  pomoc, alebo mame rozličné iné potreby)

Produkty s ktorými vás tu nenápadne ;) oboznamujem, nájdete v sekcii: Produkty pre vaše zdravie a krásu (podľa môjho uváženia, t.j. že na základe mojich a in. skúseností mám pocit a vidím že v tomto smere je vďaka týmto produktom moje zdravie a krása lepšie (ale neriešim čo k daným témam je písané výrobcom alebo iným kompetentným tak aby to spĺňalo momentálne normy, to čo si píšu oni je tak ako je to napísané a ja to len doplňam o vlastné pozorovania) Preto  si na podrobnosti budeme odpovedať emailom, kt. v prípade vášho záujmu niekde na tomto webe zverejníte, popr. ponúkam priamo kontakt na seba :)

 

PS: všetko naše úsilie a snaha si vyžaduje pevný režim a hlavne trpezlivosť, vytrvalosť, inak povedané pevnú vôľu, žiaľ tá mnohým chýba... ak sa už pre niečo rozhodneme, zotrvajme inak sa lepšieho výsledku nedočkáme. To znamená že v mnohých prípadoch si to vyžaduje zväčša vo väčšej miere odriekanie, vďaka zle vypestovaným návykom, či nevedomosťou, ba i ľahostajnosťou...že? a keď nám už horí pod zadkom, potom všetko rýchlo rýchlo, výsledky sa musia dostaviť hneď...ale tak to nefunguje...

každá chyba potrebuje čas na úpravu napr.: ak máte problém 10rokov potrebujete 10mesiacov aby ste videli tkz.VÝSLEDKY, 1rok-1mesiac atď....ale so správnou a pravidelnou životosprávou to ide oveľa ľahšie a rýchlejšie :) všetko je však veľmi individuálne, pretože každý jednotlivec medzi nami je sám o sebe jedinečný do istej miery nenahraditeľný...preto sa na zdravie treba pozerať subjektívne, nie veľmi objektívne pretože to čo náhodou platí pre 100 z nás, nemusí platiť pre nás, a že to píšu tak či onak nejaké zastaralé tabuľky, nám nemusí v čas pomôcť...preto je najdôležitejšie vlastné  podrobné pozorovanie!

napr. moja osobná skúsenosť : asi tak 8ročná som už bola pomerne zdatný alergik, a každým rokom sa to pravidelnými kontrolami len a len zhoršovalo, napokon som mala alergiu na všetko, poväčšinu v tej väčšej miere, aj napriek tomu že som bola na  tbl. od alergie. NO a neskôr som už brala aj vakcínu a tá sa postupom času stále viac zošpecializovávala na " účinnejšiu" ....viete čo bolo výsledkom? že som jednoducho nosila nálepku alergik a hotovo, a neviem asi by som na tej vakcíne bola navždy, pretože momentálne je zaužívaný termín že alergia sa nedá vyliečiť, stále mi bolo horšie, imunita žiadna. Prišla zima, každý mesiac min. raz chorá, v lete nonstop upchatý nos, ťažké dýchanie, zápal hrdla-mandlí, únava...najvyčerpávajúcejšie však bolo to neustále dobiehanie v škole... až ma to napokon prestalo baviť a viac som sa nezaoberala známkami..aké boli také boli no nezbláznim sa však? :D pred očami som mala čím častejšie len vlastnú posteľ a kamaráti sa mi odcudzovali, fakt pod psa nálada...ja viem že každý si povie..čo by som si tak dal za chvíľku času poleňošenia v posteli..ak však ste tam väčšinu času z vášho života v bolestiach teplotách a s ťažkým dýchaním až dusením sa...posteľ je to najmenej čo túžite vidieť a cítiť, samozrejme že ak máte tak mizerne odolnú imunitu, teda skôr neimunitu, tak sa na vás začnú časom nabaľovať aj iné tažkosti (ale o tom si už viac povieme priebežne :)

preto som začala hľadať, pátrať, čítať, pýtať a dopracovala som sa k veciam tu uverejneným :) ktorým za mnohé vďačím, všetko budem konkretizovať :)


Štítky

Neboli nájdené žiadne štítky.